Wytrzymała wkrętarka akumulatorowa festool

Instalacje elektryczne i wodno-kanalizacyjne

8 grudnia 2017 Technologie 0

Każda osoba zajmująca się pracami remontowymi i budowlanymi zdaje sobie sprawę z tego, jak ważny jest sprzęt wysokiej jakości. Jeśli mamy do wykonania daną pracę i zależy nam nie tylko na szybkości, ale i perfekcji podczas pracy, wybierajmy urządzenia, które charakteryzują się najwyższym standardem. Czym się zatem sugerować podczas dokonywania zakupu?

Jak wybrać najlepszą wkrętarkę?

festool wkrętarka akumulatorowaDzisiejsze czasy charakteryzują się nie tylko rozwojem technologii, ale także ogromną masą produktów. Warto zaznaczyć, że nie wszystkie sprawdzają się podczas danych prac. Jeśli znamy się na swoim fachu, to wiemy doskonale, że byle jaki sprzęt może tylko przeszkadzać. Chyba nie ma nic gorszego, niż zatrzymanie się na jakimś etapie robót tylko z powodu niesprawnego urządzenia. Festool wkrętarka akumulatorowa gwarantuje niezawodność. Wykonana została z bardzo wytrzymałych materiałów. Jest odporna na wszelkie urazy, dzięki czemu możemy mieć pewność, że nie zawiedzie. Wkrętarka wyposażona została w akumulator litowo jonowy, który w połączeniu z bezszczotkowym silnikiem zapewnia urządzeniu lekkość i jednocześnie bardzo dużą trwałość. Praca z tym sprzętem może być precyzyjna i bardzo szybka. Wymienne nakładki są bardzo łatwe w użyciu. Natomiast elektroniczna regulacja momentu obrotowego z funkcją wyłączania pozwala na powtarzalne i bardzo dokładne wyniki pracy. Wkrętarka akumulatorowa jest bardzo ergonomiczna. Jej wymiary są niewielkie, a całość została optymalnie wyważona. Ogromną zaletą jest także zastosowanie elektronicznego układu, który zarządza pracą silnika. Zwiększa jego żywotność za sprawą mikroprocesorów, które kontrolują i jednocześnie sterują temperaturą, napięciem i poborem prądu.

Jeśli mamy zamiar montować konstrukcje drewniane, drzwi lub okna, skręcać meble czy zabudowy kuchenne, koniecznie zaopatrzyć się musimy w akumulatorową wkrętarkę firmy festool. Zagwarantuje ona nie tylko bardzo szybką i bezproblemową pracę, ale także pozwoli uzyskać jak najlepsze rezultaty. Wybierajmy sprzęt od sprawdzonego producenta.