Wynajem i sprzedaż zwyżek w Warszawie

Instalacje elektryczne i wodno-kanalizacyjne

3 października 2017 Usługi 0

Kiedy opłaca się brać prace na wysokościach? Czy jest to praca dla wszystkich? Jakie predyspozycje musi mieć pracownik, który będzie poruszał się po zwyżce? Te pytania musiałem zadać sobie, gdy ustalałem profil swojej firmy. Oczywiście usługi budowlano-remontowe. Na wysokościach.

Jakie są zalety korzystania z zwyżki?

zwyżka warszawaJa wysokości się nie boję, ale czuje przed nią respekt. Kiedyś pracowałem tylko z drabiną, aż w końcu zainteresowała mnie zwyżka. Wtedy byłem jeszcze pracownikiem u kogoś i zastanawiałem się czemu z takiej nie korzystamy u nas w firmie. Gdy przeszedłem „na swoje” nie było mnie stać na zakup podnośnika, więc go wypożyczałem. Zawsze bezpieczeństwo pracowników i moje były najważniejsze. Nawet jeśli wysokość jest osiągalna z rusztowania, to jego rozkładanie, składanie, przemieszczanie zabiera drogocenny czas. Oczywiście, że jeśli nie mógłbym jej wypożyczyć (co w dzisiejszych czasach wydaje mi się raczej niemożliwe) próbowałbym sobie jakoś inaczej radzić. A może już nawet nie? W mojej firmie istotne miejsce zajęła zwyżka warszawa mnie tego nauczyła. Gdy mieszkałem na wsi, tam było trochę inne spojrzenie na takie rzeczy. Dopiero w mieście nauczyłem się korzystać z podnośnika i uczę tego moich chłopaków. To kwestia wygody i odpowiedzialności, jeśli nie chcą już sami myśleć o bezpieczeństwie. Przekonał się o tym mój szwagier, któremu zrobiło się słabo na podnośniku. Nic mu się nie stało. Tylko dzięki temu, że nie był wtedy na rusztowaniu czy drabinie. I jak tu nie korzystać ze zwyżki? Dla mnie to podstawa pracy na wysokości.

Lubię Warszawę też z tego powodu, że mnie uczy. Wielu rzeczy wcześniej nie wiedziałem, nie potrafiłem, nie tolerowałem. Teraz jest inaczej. Są przepisy, są wymogi i to daje mi poczucie bezpieczeństwa. Dzięki temu moja głowa jest spokojniejsza i ja jestem spokojny. Wychodzi na to, że dzięki stolicy sypiam lepiej!