Wynajęcie namiotu cateringowego

Wpadłam na pomysł, żeby tym razem rodzicom zrobić inny prezent niż zwykle. Zawsze dostawali jakieś obrazy czy biżuterię, ale teraz miało wszystko wyglądać zupełnie inaczej. Zdecydowałam, że zorganizuję dla nich imprezę z okazji rocznicy ślubu.

Namiot cateringowy na imprezie rodzinnej 

namioty cateringowe - wynajemCałą imprezę dokładnie sobie zaplanowałam i wiedziałam co ma być, ażeby rodzice byli zadowoleni. Imprezę zorganizowałam na świeżym powietrzu. Postanowiłam zapewnić jak największy komfort wszystkim gościom i w tym celu pojechałam wynająć namiot do firmy, która oferuje takie usługi. Na liczne namioty cateringowe – wynajem jest bardzo atrakcyjny i miałam ogromny wybór. Zaprosiłam trzydziestu gości i wybrałam taki namiot, który bez problemu wszystkich pomieścił. Załatwiłam również stoły biesiadne, które dodatkowo były pięknie ustrojone w obrusy i wazony z kwiatami. Rodzice o niczym nie mieli pojęcia aż do dnia imprezy. Tego dnia wyciągnęłam ich z domu pod pretekstem wycieczki za miasto. Kiedy dojechaliśmy na miejsce to było widać ich zaskoczenie. Jak im wyjaśniłam, że impreza jest zorganizowana z okazji ich rocznicy to wzruszenie było nie do opanowania. Zamówione jedzenie z ulubionej restauracji rodziców bardzo smakowało wszystkim gościom. Alkohole załatwiłam we własnym zakresie, ponieważ zależało mi na winie, które uwielbiali moi rodzice. Namiot zdecydowanie się przydał, ponieważ pogoda tego dnia była bardzo zmienna, ale dzięki temu, że go wynajęłam to nikt nie zmókł a impreza trwała do późna.

To był najlepszy prezent jaki zrobiłam rodzicom o czym mi powiedzieli dzień po imprezie. Goście byli zachwyceni i przyznali, że to był najlepszy pomysł jaki mogłam zrealizować. Dla mnie najważniejsze było to, że rodzice byli z tego tak bardzo zadowoleni.

About the author: Zachariasz Izdebski