kudowa

Wyjazd do Kudowy

Moja koleżanka pracuje w biurze podróży. W sumie praca jak praca. Jednak ja często korzystam z różnych zniżek od momentu gdy zaczęła tam pracować. Kiedyś na wakacje jechałam po prostu nad morze.

Planuję wyjazd do Kudowy

kudowaI to jeszcze jeździłam w to samo miejsce i spałam w tym samym pensjonacie. Gdy koleżanka zaczęła pracę w biurze podróży to zaczęła mnie namawiać do jeżdżenia w różne miejsca. I od tego czasu byłam w naprawdę wielu interesujących miejscach. Wcześniej nawet nie wpadłabym na to żeby tam pojechać. Także cieszę się z tego, że akurat pracuje tam bo dla mnie są to same korzyści. Zresztą wielu znajomych skorzystało z tej jej pracy. Ja wybieram podróże krajowe. Po prostu kieruje się w większości przypadków ceną za pobyt. Wróciłam właśnie z Kudowy Zdroju i bardzo mi się tam podobało. Podeszłam do tej propozycji wyjazdu bardzo sceptycznie a okazało się, że całkiem niepotrzebnie bo uzdrowiskowa Kudowa to naprawdę miejsce warte obejrzenia. Są tam naprawdę piękne pensjonaty stylizowane na stare. Ja lubię właśnie tego typu noclegi gdzie czuć jakiś powiew historii. Gdy koleżanka proponowała mi ten wyjazd były tam dwie opcje. Można było skorzystać z tańszej oferty i wynająć pokoje do spania. Była także opcja gdzie można było wynająć apartamenty w skład których wchodziły dwa duże pokoje i duża łazienka. Doszłam do wniosku, że skorzystam z tej droższej opcji. Zawsze oszczędzam podczas tych wyjazdów. A chociaż raz chciałabym poczuć odrobinę luksusu. Zresztą cena za ten pobyt nie była z kolei aż tak bardzo wysoka by nie było mnie na nią stać.

Raz sprawdziłam jak to jest spać właśnie w takim apartamencie i było naprawdę cudownie. Jednak standard takiego apartamentu jest dużo wyższy. Wiem, że koleżanka na wakacje będzie miała dla mnie także jakąś interesującą propozycję.

About the author: Wania Chrzanowski