Wizytówki tworzone online

Mój szef zażyczył sobie, żebym w końcu zajął się nie materiałami marketingowymi, takimi jak foldery, czy ulotki, ale także wizytówkami, które stanowią bardzo ważny element w każdym przedsiębiorstwie. Mówił, że do tej pory nie może się nadziwić, że jeszcze z takich wizytówek nie skorzystaliśmy z tego względu, ze praktycznie wszystkie konkurencyjne firmy już je wykorzystują do codziennej komunikacji z klientem.

Gdzie stworzyłem pierwszą wizytówkę

wizytówki online

Jakby tego było mało, to jeszcze szef nie posiadał jakiegoś większego budżetu pozwalającego na współpracę na przykład z agencją reklamową, czy specjalnie utalentowanym grafikiem. Musiałem więc poszukać innych sposobów, które mi pozwolą zaprojektować własną, indywidualną wizytówkę zarówno dla niego, jak i dla wszystkich pracowników. Wybrałem więc oprogramowanie do stworzenia wizytówki online, które cieszyło się dużym zainteresowaniem na rynku i wiedziałem, że będzie to odpowiedni wybór dla naszej firmy. Mój szef początkowo sceptycznie podchodził do tego tematu, jednak jak tylko pokazałem mu pierwszy projekt wizytówki, który zdołałem stworzyć w dosłownie kilkanaście minut był w szoku. Wizytówki online to przyszłość dzisiejszych czasów dlatego, że nawet osoba, która nie posiada specjalnie zacięcia artystycznego może pozwolić sobie na stworzenie czegoś własnego po niskich kosztach. Dzięki temu, że wizytówki online i kreator do nich można spokojnie znaleźć w internecie w wersji za darmo.

Oczywiście darmowe wersje kreatorów bardzo często są dość ograniczone, jednak nie stanowi to żadnego problemu z tego względu, że wizytówki online w droższej wersji na pewno będą dawały znacznie więcej możliwości jeśli chodzi o modyfikację oraz coraz to lepsze projekty i szablony, które udostępniane są przez firmę.

About the author: Urszula Bereza