Tworzenie i sprzedaż mebli aptecznych

Pracuję w firmie tworzącej meble apteczne. Tak, to jest nasza główna specjalizacja i uwierzcie, że można się z tego nieźle utrzymać. Ponieważ coraz więcej ludzi chce się usamodzielnić i pracować na własny rachunek i to nie ominęło również młodych farmaceutów. Młodzi ludzie chcą być niezależni, a my ich w tym wspieramy, dodatkowo zarabiając na tym niezłe pieniądze.

Sprzedajemy coraz więcej mebli aptecznych z Wrocławia

meble apteczne z WrocławiaNa samym początku nie byłam przekonana do tego pomysłu, ponieważ uważałam podobnie jak większość z was, czyli, że nie jest to branża, w której można się spełnić i zarobić dobre pieniądze, jednak moja pracodawczyni powiedziała mi, bym zdecydowała się na początkowo trzymiesięczną umowę i wtedy przekonam się, jak bardzo się mylę.  I chyba nie muszę wam pisać, że przystałam na te warunki. W końcu nie zawsze tak bardzo kierownikowi zależy na pracowniku.  Teraz już trzeci rok tworzę meble apteczne z Wrocławia i nie zamieniłabym tej pracy na żadną inną.  Uwielbiam ten moment, gdy biorę do ręki śrubokręt oraz resztę sprzętów niezbędnych do mojej pracy i zaczynam skręcanie elementów, które stworzyli moi współpracownicy z działu produkcji.  Właśnie, wcześniej nie wspomniałam wam o tym, co jest moim zadaniem, ale teraz już się chyba domyśliliście, że jestem osobą odpowiedzialną za skręcanie mebli.  I nawet nie spodziewacie się, jak dużą satysfakcję może poczuć człowiek, gdy spojrzy na ukończone dzieło, które wygląda tak, że najchętniej kupiłby przykładowo szafkę na odczynniki tylko po to, by ustawić to w swojej kuchni.

Nigdy nie oceniajcie pracy po pozorach, jakie ona sprawia, ponieważ nigdy nie wiecie, jaka ona się okaże naprawdę. Jestem na to idealnym przykładem, gdyż nigdy nie spodziewałam się, że praca w firmie tworzącej meble aptecznej da mi kiedyś tak dużo satysfakcji.

About the author: Wania Chrzanowski