Sześć miesięcy gładkiego ciała dzięki laserowej depilacji

Obecnie na polskim rynku jest wiele alternatyw dla standardowej jednorazowej maszynki do golenia. Niestety, nie wszystkie są w stu procentach skuteczne oraz pozbawione efektów ubocznych. Istnieje jednak zabieg, który zagwarantuje nam idealnie gładką skórę przez naprawdę długi czas.

Zabieg depilacji laserowej

depilacja laserowa łódźOd wczesnych, nastoletnich lat goliłam się jednorazówką i przeważnie nie zwracałam większej uwagi na fakt, że już po pierwszym dniu włoski wyrastały ponownie. Wszystko się zmieniło, kiedy w wieku 20 lat poznałam swojego ukochanego dla którego zapragnęłam zawsze prezentować się najlepiej jak potrafię. Szukałam wielu alternatyw, skusiłam się nawet na depilator, który jak wiemy, do najmniej bolesnych nie należy. Co ciekawe, siostra mojego ukochanego z którą się zaprzyjaźniłam opowiedziała mi na czym polega depilacja laserowa Łódź nie należy do największych miast, a jednak okazało się, że i tutaj mogę poddać się takiemu zabiegowi. Zanim zdecydowałam się na sam zabieg, zaczęłam czytać o nim bardzo wiele w internecie, a im więcej czytałam tym bardziej skłaniałam się do decyzji, aby z niego skorzystać. Rzeczywiście, wszystko o czym przeczytałam miało swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości. Zabieg był w zasadzie całkowicie bezbolesny, a po paru sesjach moje włoski zaczęły same wypadać. Nim się obejrzałam nie było po nich śladu, a świadomość, że gładka skóra zostanie ze mną aż przez pół roku, niesłychanie mnie radowała. Początkowo poddałam depilacji jedynie nogi, ale obecnie decyduję się również na miejsca w okolicach bikini i pachy.

Jak się okazało z czasem, depilacja laserowa to nie tylko gładka skóra jak w reklamach. To dokładniej ujmując gładka skóra bez najmniejszych podrażnień! Żadnych krost, wrastających włosków, swędzenia – nic! Jestem pod ogromnym wrażeniem tego, jak dzisiaj możemy w prosty sposób pozbyć się niechcianego owłosienia z naszego ciała. 

About the author: Bartosz Korniluk