Świetna impreza dzięki pysznemu jedzeniu w Szczecinie

Instalacje elektryczne i wodno-kanalizacyjne

26 czerwca 2017 Usługi 0

Wraz z częścią klasy robiliśmy sobie pożegnalną imprezę z okazji ukończenia liceum. W ten sposób, urządziliśmy sobie małą domówkę w moim mieszkaniu. Zapowiadało się świetnie, wszystko przygotowałem, tylko pojawił się jeden problem, zapomniałem o przygotowaniu jedzenia.

Brak jedzenia, jak sobie poradziliśmy?

jedzenie szczecinMieszkam w Szczecinie, więc domówka była robiona właśnie w tym mieście. Zaprosiłem kilka osób, z którymi spędziłem najlepiej szkolne lata. Gdy przyszli i zaczęliśmy się bawić, po godzinie zdaliśmy sobie sprawę z tego, że kompletnie nie mamy żadnego jedzenia. Lodówka jest całkowicie pusta. Zdecydowaliśmy się poszukać czegoś w internecie, wraz z dowozem. Wpisaliśmy frazę „jedzenie szczecin” i po krótkim wyszukiwaniu, znaleźliśmy to, co odpowiadało nam wszystkim. Pizza, czyli jedzenie, które uwielbialiśmy wszyscy. Zamówiliśmy kilka sztuk dużych pizz, które miały zostać dowiezione po kilkudziesięciu minutach od zamówienia. Dostawca pizzy pojawił się po pół godziny, więc jak na zamówienie pięciu pizz, jest to bardzo szybki dowóz. Podziękowaliśmy dostawcy, zapłaciliśmy i przystąpiliśmy do spożywania. Jedzenie było bardzo dobre, nigdy nie próbowaliśmy pizzy z tego lokalu, dlatego zjedliśmy to bardzo szybko. Tak szybko, że zachciało nam się jeszcze jeść po kilku godzinach. Zadzwoniliśmy do tego samego lokalu i już rozpoznali nasz głos, więc powiedzieliśmy, że poprosilibyśmy o to samo zamówienie co ostatnio. W taki sposób rozwiązaliśmy problem z jedzeniem.

Warto czasami jest zdecydować się na zamówienie jedzenia przez internet. W ten sposób, możemy natknąć się na coś, co bardzo nam smakowo przypasuje. W dodatku, dostawca pizzy jest od niedawna moim dobrym znajomym, co tylko utwierdziło mnie w przekonaniu o świetnej obsłudze tego lokalu.