Sprzedaż i walizki March jako pomysł na biznes

Większość wolnego czasu spędzałem na licznych delegacjach. Tak na prawdę nie odpowiadała mi taka paca, ponieważ nie było mnie w domu. W końcu stwierdziłem, że wolę bardziej zająć się rodziną. Wtedy żona podsunęła mi pomysł, że mogę wykorzystać swoje znajomości i zająć się własnym przedsiębiorstwem.

Handel walizkami 

walizki firmy MarchOczywiście jak to bywa na początku nie miałem na to żadnego pomysły. Jednak jak tak dalej myśląc większość czasu spędzałem w podróży i na tym się najlepiej znałem. Na dodatek zawsze lubiłem szukać nowych i ciekawych rozwiązań dla podróżujących, które wszystko ułatwiają. Wtedy postanowiłem, że otworzę własny sklep z takimi artykułami. Oczywiście chciałem to połączyć ze sklepem internetowym, ponieważ to dawało w dzisiejszym świecie nowe i ciekawe możliwości. Na początku sprzedawałem bardzo atrakcyjne dla wszystkich klientów walizki firmy March. Miały one interesujące wykończenia i wiązały się z elegancją. Na dodatek producent dawał na nie sporą gwarancje i ludzie chętnie je nabywali. Kolejnym krokiem było ściągnięcie kolekcji dla najmłodszych oraz transportery dla młodych rodziców. Taka oferta miała za zadanie wyjść na przeciwko oczekiwaniom tych najbardziej wymagających. Na szczęście mogliśmy sobie pozwolić na pewne próby, ponieważ nasze walizki dawały mojej firmie stały dochód. Jednak ja cały czas szukałem nowych i coraz ciekawszych rozwiązań. Także z czasem musiałem zatrudnić dodatkową osobę. Sam po prostu nie dawałem sobie ze wszystkim rady.

Na dodatek ja chciałem zaoszczędzić czas, a nie go sobie jeszcze odebrać. Na szczęście w moim sklepie pomimo wielu obowiązków i tak miałem sporo czasu i mogłem sobie sam ustalać godziny pracy. Tak na prawdę byłem szefem sam dla siebie i mogłem ustalać wszystko odpowiednio do własnych potrzeb.

About the author: Urszula Bereza