biokominki

Sprzedaję biokominki i inne kominki

Nie często się zdarza, żeby pasję można było połączyć z wykonywaną pracą. Osoby, które są w takiej sytuacji, mają bardzo wiele szczęścia. Jeśli chodzi o mnie, to tak właśnie mam – pracuję i spełniam się w tym, co robię.

Oferujemy nowoczesne biokominki

biokominkiUkończyłam germanistykę. Znaleźć satysfakcjonującą pracę zaraz po studiach nie było łatwo. Na początku imałam się różnych zajęć: przedstawiciel handlowy, prowadzenie szkoleń, praca w sekretariacie. Później znalazłam pracę w zawodzie, zatrudniło mnie biuro tłumaczeń mające siedzibę w moim mieście. Byłam bardzo szczęśliwa: młoda, kilka lat po studiach i taka praca. Wydawało mi się, że praca jako tłumacz to moje powołanie. Pracowałam tam kilka lat, ale właściciel wyjeżdżając na stałe za granicę, zamknęli biuro. Szukałam pracy dość długo, aż trafiłam do firmy, która produkuje kominki. Zajęłam się obsługa sklepu internetowego i zamówień. Na początku musiałam wszystkiego się nauczyć, bo nawet nie wiedziałam, że są np.: kominki narożne i zwykłe. Nie miałam pojęcia, że tak różnią się od siebie , w zależności od przeznaczenia. Wszystkie akcesoria kominkowe chyba śniły mi się długo po nocach. Same kratki kominkowe występowały w kilkunastu odmianach. Z czasem tak mnie to wciągnęło, że zaczęłam jeździć na targi, potrafię idealnie doradzić klientowi, zrobić w bardzo krótkim czasie dobrą wycenę i kalkulację. Ostatnio także oferujemy trwale wykonane biokominki wiszące, jest to nowość, która cieszy się coraz większą popularnością. Takie biokominki są świetnym rozwiązaniem niem dla małych mieszkań, jak i dla osób, które nie chcą zbytnio ingerować w instalacje i rozbudowy domów.

Ostatnio dodaliśmy do naszej oferty sprzedaży internetowej piece kozy. Zamówień jest już sporo, a zyski rosną. Sprawdzam się w tej pracy i czuje się tutaj bardzo dobrze.

About the author: Urszula Bereza