Solidne baseny do ogrodu

Instalacje elektryczne i wodno-kanalizacyjne

24 lipca 2017 Dom 0

Jestem właścicielką bardzo dużego ogrodu, w związku z czym mogę sobie pozwolić na różne udogodnienia z tym związane. Jako matka trojga dzieci w wieku szkolnym, staram się im zapewnić tyle rozrywki ile tylko jestem w stanie, w związku z czym ostatnio postanowiłam rozwiązać problem letnich upałów i zakupiłam piękny i bardzo duży basen ogrodowy.

Baseny do ogrodu na wymiar

baseny ogrodoweMuszę przyznać, że baseny ogrodowe są dostępne w wielu kształtach oraz rozmiarach. Jednak ze względu na fakt, że mój ogród jest szczególnie duży postanowiłam że basen musi odpowiadać jego rozmiarom. Na szczęście jeden z producentów ujął w swojej ofercie możliwość wykonania basenu na wymiar. Jak się okazało wcale nie przełożyło się to na wzrost ceny (która i tak była bardzo konkurencyjna) w związku z czym bez dłuższego zastanawiania zdecydowałam się na zakup takiego właśnie basenu. Teraz jestem szczęśliwą posiadaczką wspaniałego basenu ogrodowego a moje dzieci są praktycznie zachwycone. Bardzo odpowiada mi fakt, że basen posiada chropowate dno, które ma na celu zapobiegać wypadkom, które mogłyby być wynikiem poślizgnięcia się na jednolitej powierzchni. Ściany natomiast są gładkie, co znacznie przyspiesza proces czyszczenia basenu. Wraz z basenem otrzymałam również informację, jak najlepiej o niego dbać oraz jak sprawić, żeby woda w nim była zdatna i bezpieczna przez jak najdłuższy okres czasu, co faktycznie się sprawdza.

Decydując się na zakup basenu, zdecydowałam się na basen ogrodowy na wymiar, ponieważ stwierdziłam że moja rodzina potrzebuje czegoś dużego, a ze względu na rozmiary działki bez obaw mogłam sobie na taką ekstrawagancję pozwolić. Na szczęście basen był dostępny w konkurencyjnej cenie, z czego jestem naprawdę bardzo zadowolona, tak samo jak moje dzieci.