bramy szybkobieżne

Rozwiązania dla przemysłu i przedsiębiorstw – bramy szybkobieżne

Wydawanie towarów przez małe okienko, lub przy użyciu rozpadającej się rampy należy do przeszłości. Identyfikacja procesów w przedsiębiorstwach pozwala na znalezienie rezerw czasowych i organizacyjnych i poprzez odpowiednią politykę inwestycyjną i organizacyjną maksymalizować przychody z działalności.

Bramy szybkobieżne usprawniają pracę logistyków

bramy szybkobieżneStąd w logistyce, fundamencie dzisiejszej gospodarki towarowej, wciąż jest miejsce na nowe, poprawiające pracę i skracające czas dostaw, rozwiązania. Należą do nich bramy przemysłowe, szeroka gama produktów, mająca zastosowanie w nowoczesnych magazynach. Nie przypominają dawnych, stalowych, ciężkich wrót, zamykanych na skobel i kłódkę. Używane bramy szybkobieżne, wykonane z odpornego PCV, zapewniają odpowiednie zabezpieczenie przed zimnem, a jednocześnie umożliwiają szybkie otwarcie i zamknięcie. Nowoczesna automatyka steruje działaniem przepustu, dzięki czemu możliwe jest dokładne monitorowanie procesu otwarć i zamknięć. Podobne cechy posiada brama rolowana, a jej segmentowa budowa stanowi pewną i stabilną barierę nie tylko dla mrozu. Jej dodatkowym atutem jest fakt, że nie wymaga dużo miejsca przy nadprożu do zamontowania obudowy i niezbędnych siłowników. Na takiej samej zasadzie działają kraty rolowane. Dzięki nim istnieje możliwość oddzielenia części magazynowej od sklepowej lub całkowitego odizolowania części pomieszczenia od osób postronnych.

Kraty takie są zazwyczaj stosowane w sklepach w marketach, pozwalają na zamknięcie jednostki handlowej a jednocześnie umożliwiają klientom na spojrzenie na wystawione towary.

About the author: Bartosz Korniluk