Projektowanie ulotek dla firmy wywożącej gruz

Instalacje elektryczne i wodno-kanalizacyjne

26 września 2016 Usługi 0
odbiór gruzu

Bycie grafikiem, to praca, która czasami wytęża kreatywne myślenie do granic. Wyobraźcie sobie, że jak byłem na spotkaniu w Poznaniu, to podszedł do mnie stary klient. Robiłem dla niego kiedyś cennik usług jego firmie. Było to lata temu.

Odbiór gruzu coraz popularniejszą usługą

odbiór gruzuZapamiętał mnie, tym samym bardzo zaskoczył, bo rozszerzył zakres działania swojej firmy. Powiedział, że teraz ma wywóz gruzu, ale nie wielu jeszcze o tym wie. Chciał abym mu zaprojektował oryginalne ulotki i banery na których będzie odbiór gruzu Poznań. Wcześniej miał firmę z przeprowadzkami, a teraz? Coś niesamowitego. Powiedział mi, że wywóz gruzu to teraz bardzo lukratywne zajęcie, dlatego, że zawsze ktoś coś remontuje, czasem zdarzy się, że stare budynki się wyburza, aby powstały nowe i dlatego taki odbiór gruzu jest potrzebny. Ciekawa sprawa, jednak ja nie miałem pojęcia jak dobrze to zaprojektować. Powiedział, że mam tydzień na wykonanie zadania, a jak mi się powiedzie to zaprojektuje jeszcze wzory na wywóz gruzu na jego autach. Świetnie, ucieszyłem się, bo ostatnio miałem same typowe zlecenia dla małej gastronomii. Teraz właśnie siedzę nad projektem, aby ten wywóz gruzu był wykonany solidnie, pieczołowicie, aby każdy kto zobaczy ulotkę od razu powiązał ją z firmą mojego zleceniodawcy. Podobało mi się, że mój klient pozwalał mi się rozwijać, dzięki jego zleceniom. Przyznam, że zaimponował mi swoją przedsiębiorczością, dlatego, że wywóz gruzu w Poznaniu, prowadzi pewnie wiele firm, ale jego cennik był bardzo konkurencyjny.

 

Opowiadał mi jeszcze zanim się rozstaliśmy, że czasami sam jedzie na odbiór gruzu, bo bardzo lubi patrzeć na proces powstawania nowych pomysłów, lubi duże remonty. Zapamiętam go jako człowieka, który zawsze był ciekawy wielu rzeczy. Postaram się bardzo!