Profesjonalne studia tatuażu

Instalacje elektryczne i wodno-kanalizacyjne

20 października 2017 Usługi 0

Po wielu latach wreszcie dorosłam do decyzji, aby zrobić sobie tatuaż. Planowałam ten zabieg już bardzo długo, jednak chciałam przespać się z pomysłem na tyle, by być pewna swoich postanowień. Zależało mi także na tym, aby tatuaż wykonać u prawdziwego profesjonalisty.

Doskonałe studia tatuażu 

tattoo studio w gdańskuNa początku nieco się obawiałam. Wielokrotnie czytałam, że robienie tatuażu bardzo boli i w ogóle jest to nieprzyjemny proces. Po tym jednak, jak odwiedziłam tattoo studio w Gdańsku moje wszystkie obawy zniknęły. Osoby, którym wówczas wykonywano tatuaże siedziały z uśmiechem na ustach, a artyści byli niezwykle miłymi i życzliwymi ludźmi. Po przedstawieniu swojego pomysłu na projekt i wybrania tatuatora, którego styl tworzenia odpowiadał mojemu gustowi, przystąpiliśmy do tworzenia projektu mojego tatuażu. Miał być to nieduży motylek na moim barku, który swoim wyglądem miał jak najbardziej imitować prawdziwego owada. Kiedy wreszcie przyszłam na umówioną sesję, byłam bardzo podekscytowana i choć jeszcze nieco obawiałam się igły, tak po kilku chwilach zdałam sobie sprawę, że nie było się czego bać. Wielokrotnie zostałam podrapana podczas zabawy z moim kotem i to znacznie bardziej bolało niż robienie tatuażu! Jedynym „defektem” jaki odczuwałam i z którego się śmiałam to delikatne swędzenie w różnych częściach ciała, jak ręka, czy brzuch które były po prostu efektem połączonych nerwów pod skórą. Nim się obejrzałam mój tatuaż był już gotowy. Pomimo tego, że w studio spędziłam parę godzin, czas naprawdę zleciał mi szybko, ponieważ znalazłam mnóstwo wspólnych tematów z tatuażystą! 

Efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Kiedy tuż po zrobieniu tatuażu przejrzałam się w lustrze naprawdę dałam się nabrać, że na moim barku siedzi ogromny, niebieski motyl! Pomimo tego, że tuż po zabiegu skóra jest nieco opuchnięta i zaczerwieniona, motyl już od pierwszych chwil wyglądał niesłychanie realistycznie!