Praca gdańskiego biura projektowego i młodzi architekci

Instalacje elektryczne i wodno-kanalizacyjne

30 czerwca 2017 Dom 0

 

Zawsze starałem się zatrudniać u siebie najlepszych pracowników. Tak na prawdę zależało mi na młodych talentach i najlepiej patrzyłem na osoby, które były laureatami prestiżowych nagród w tej dziedzinie. Wiedziałem, że mają one entuzjazm i wytrwałość osób, których bardzo długo szukałem.

Funkcjonowanie naszego gdańskiego biura projektowego

gdańskie biuro projektowePewnego dnia odeszły ode mnie cztery osoby na emeryturę, a ja musiałem zapełnić kimś nowe stanowiska. To było trudne zadanie, ponieważ nie zatrudniałem nigdy osób bez osiągnięć i bez nagród. Tym razem stwierdziłem, że zorganizuję konkurs. My jako gdańskie biuro projektowe chcieliśmy wprowadzić coś nowego i zachęcić do nas przyszłych pracowników z rynku pracy. Wiedzieliśmy, że sporo młodych architektów będzie chciało z nami nawiązać pełną współpracę. To było dla nas ważne. Stwierdziliśmy, że każdy kandydat będzie musiał przygotować kilka bardzo ciekawych projektów małego biurowca. Chcieliśmy właśnie taką nie typową kategorię. Ostatecznie okazało się, że zgłosiło się bardzo dużo kandydatów i ciężko było zweryfikować najlepszy wybór. Na szczęście jakoś wybraliśmy czterech najlepszych architektów na nasze wolne stanowiska. Nasze gdańskie biuro projektowe właśnie podejmowało ważną współpracę ze znanym przedsiębiorcą i nie chcieliśmy tego stracić. To było dla nas zbyt ważne. Na dodatek każdy z pracowników długo czekał na taką okazję. Mieliśmy prawdziwe wyzwanie przed sobą, a na dodatek trzeba było nauczyć wszystkiego naszych nowych znajomych.

Na szczęście byliśmy bardzo pracowici i dawaliśmy sobie ze wszystkim radę. Na dodatek każde wyzwanie było szansą, a nie problemem. Z takim pozytywnym nastawieniem podchodziliśmy do każdej komplikacji i udawało się wychodzić obronną ręką. Na tym nam jak najbardziej zależało i realizowaliśmy ustalone cele.