Poprowadziłem szkolenie sprzedażowe dla nowych pracowników

Od razu wiedziałem, że byłem urodzonym handlowcem, bo potrafiłem sprzedać wszystko. Kiedy wyjechałem do Bydgoszczy to zatrudniłem się w firmie telemarketingowej, gdzie szybko okazało się, że byłem najlepszym sprzedawcą w całym zespole. Kierownik był ze mnie dumny.

Przeszkolenie nowych pracowników w firmie sprzedażowej

szkolenia sprzedażoweSzybko mnie doceniono i dostałem propozycję awansu. Miałem prowadzić szkolenia sprzedażowe dla nowych pracowników zatrudnianych w firmie. Nigdy nie zajmowałem się takimi szkoleniami, ale podjąłem wyzwanie, bo chciałem awansować i dzielić się swoim doświadczeniem i wiedzą z innymi. W domu sobie poczytałem nieco o takich szkoleniach i nie było to wcale skomplikowane. Przygotowałem sobie prezentację, którą robiłem do późnej nocy. Następnego dnia jak pojawiłem się w pracy to przedstawiłem kierownikowi plan swojego szkolenia i był on zaskoczony, że tak precyzyjnie się do tego przygotowałem. Tego samego dnia były rozmowy kwalifikacyjne i przyjętych zostało dziesięciu pracowników. Następnego dnia zająłem się ich szkoleniem. Mimo braku doświadczenia w prowadzeniu szkoleń świetnie sobie poradziłem a kierownik, który podczas szkolenia mnie obserwował był ze mnie zadowolony. Byłem idealną osobą na tym stanowisku o czym każdy doskonale wiedział. Ludzie, którzy byli na moim szkoleniu sprzedażowym okazali się świetnymi sprzedawcami i zarabiali wysokie prowizje. Potrafiłem każdego przeszkolić i sprawdzałem się w różnych sytuacjach. Praca mi zdecydowanie odpowiadała.

Po kilku latach otworzyłem własną firmę i oferowałem szkolenia dla sprzedawców z całego kraju. Zgłoszeń miałem ogrom i ba brak zajęcia nie mogłem narzekać. Wieloletnie doświadczenie i zdolności, które posiadałem pozwoliły mi na osiągnięcie sukcesu zawodowego.

About the author: Ewelina Zala