Polecam klientom reklamę na balonach

Instalacje elektryczne i wodno-kanalizacyjne

Polecam klientom reklamę na balonach

13 marca 2017 Reklama 0

Prowadzę firmę od trzech lat. Moja branża jest niespotykana w okolicy, w której mieszkam. Pomysł przywiozłam ze sobą z zagranicy. Spodobały mi się balony reklamowe jak byłam na wakacjach. Balony były wykorzystywane przy różnych okazjach. U nas taki sposób reklamy nie był jeszcze znany. Udało mi się wynegocjować dobre warunki współpracy z zagranicznym producentem i po powrocie do kraju ruszyłam z własnym biznesem.

Sprzedaję balony reklamowe

wyraźne nadruki na balonachBalony reklamowe, które sprzedaję są bardzo dobrej jakości. Jeżeli firma nie jest zainteresowana zakupem balonu pneumatycznego mogę zaproponować wynajem. Zatrudniłam osobę, która zajmuje się dowozem balonów na adres klienta i rozstawieniem takiej nowoczesnej reklamy. Reklama cieszy się dużym zainteresowaniem. od początku niestety tak nie było ale z czasem było coraz lepiej. Na każdym balonie przygotowuję nadruki. Wyraźne nadruki na balonach są bardzo ważne. Przekazują bardzo ważne informację klientom. Nowoczesna reklama przynosi mi także spore zyski. Jako, że jestem właścicielką jedynej takiej firmy w okolicy to nie muszę martwić się o konkurencję. Moje usługi są w dobrej cenie więc mam bardzo wiele zleceń. Wyraźne nadruki na balonach zawdzięczam maszynom, które kupiłam za granica. Kosztowały mnie sporo pieniędzy ale zostały mi polecone przez zagranicznego producenta, z którym rozpoczęłam współpracę. On także korzysta z takiej maszyny i bardzo chwali sobie efekty końcowe. W ofercie mam balony różnej wielkości i różnych kolorów. Każdy klient znajdzie coś dla siebie.

Muszę przyznać, że nie spodziewałam się tylu zleceń. Coraz więcej firm korzysta z takiej formy reklamowania swoich produktów. Marka firmy wiele na tym zyskuje. Reklama wpada w oko i nie sposób jej nie zauważyć. Cieszę się, że mam wpływ na rozwój nowoczesnej reklamy.