Oszczędzanie czasu dzięki systemowi zajętości miejsc

Czasem o wyborze miejsca, które zamierzamy odwiedzić potrafią zadecydować prawdziwe detale. Zarówno ja jak i moja żona mamy pewien wymóg jeśli w grę wchodzą galerie handlowe. Zwłaszcza, jeśli idziemy tam w dni, w które można spodziewać się dużego ruchu.

Systemy zajętości miejsc parkingowych – znaczne ułatwienie

System zajętości miejsc parkingowychGalerie to miejsca. w których nierzadko możemy natknąć się na duże tłumy. Ponieważ obecnie bardzo wiele osób lubi podróżować samochodem, nie ma w tym niczego dziwnego, że rzadko kiedy można z łatwością znaleźć wolne miejsce na parkingu przy galerii. Niektóre obiekty wychodzą jednak na przeciw oczekiwaniom klientów i montują system zajętości miejsc parkingowych. W piątki i soboty nawet nie pomyślę o tym, że mógłbym pojechać do galerii, w której takiego systemu nie ma. Pamiętam jak wyglądało szukanie miejsca na takim parkingu oraz jak wiele czasu potrafiło to pochłonąć. Prawda jest taka, że ten czas wolę przeznaczyć na chodzenie po sklepach lub jedzenie w restauracjach. W końcu nie po to przyjeżdżam do galerii, by przez pół godziny szukać miejsca. System zajętości miejsc parkingowych jest w tym przypadku prawdziwym wybawieniem. Gdy widzę, że na danym poziomie nie ma miejsc, to nawet tam nie wjeżdżam. Prawda jest taka, że w którejś części parkingu zawsze jest jakieś wolne miejsce – to jedynie kwestia znalezienia go. Znacznie łatwiej jest to zrobić, gdy od samego wjazdu widzimy wyraźnie w którym kierunku mamy się kierować. Bez systemu zajętości miejsc będziemy jeździć w kółko przez długie minuty.

Czas dla wielu osób jest bardzo ważny. Przywykliśmy już do wygody i nie chce nam się jeździć w kółko i szukać miejsca parkingowego. Nie ma w tym niczego dziwnego, dlatego też firmy powinny bardziej wychodzić na przeciw oczekiwaniom klientów. Te systemy muszą stać się powszechne.

About the author: Ola Wędka