Organizuję wieczór panieński w barze

Instalacje elektryczne i wodno-kanalizacyjne

17 marca 2017 Usługi 0

Moja siostra niedługo wychodzi za mąż. Postanowiłam przygotować dla niej wieczór panieński. Moja siostra generalnie jest bardzo nieśmiała i na nie lubi chodzić na imprezy. Wpadłam jednak na pomysł żeby przygotować coś fajnego.

Zaprosiłam koleżanki siostry do baru

najlepsze bary w ToruniuPostanowiłam jednak zorganizować kilka niespodzianek o których siostra tak szybko nie zapomni. Na pewno najpierw spotkamy się w domku na kolacji. Każda z zaproszonych gości przygotuje jakieś przekąski. Ze wszystkimi koleżankami już wstępnie rozmawiałam i mamy kilka ustaleń. Później pojedziemy do miasta. Mam już listę barów, które są polecane przez różne osoby. Najlepsze bary w Toruniu są doceniane za różne rzeczy. Niektóre bary są polecane za niskie ceny. Większość jednak klientów zwracają uwagę szczególnie na wystrój a także klimat, który panuje w danym barze. Najlepsze bary w Toruniu mają dobrą lokalizację. Wszystkie polecane przez moich znajomych znajdują się w centrum miasta. To jest bardzo da nas atrakcyjne ze względu a fakt, że nie będziemy musiały jeździć taksówkami. Pojedziemy na miasto a później zrobimy rundkę po barach. W każdym miejscu siostra będzie musiała wykonać jakieś zadanie. Na pewno będzie przy tym dużo śmiechu. Siostra będzie musiała się przełamać jestem jednak pewna, że sobie poradzi a swojego panieńskiego wieczoru długo nie zapomni. Siostra jeszcze nie wie, że coś się szykuje. Chciałam numery od jej koleżanek ale raczej nie sądzi, ze wyjdziemy z domu.

Uważam, że wieczór panieński trzeba spędzić kreatywnie. To jest ostatnia taka impreza. Ta impreza ma być niezapomniana. Siostra będzie miała na pewno miłe wspomnienia. Będę robić także zdjęcia, żebyśmy mogły jeszcze kiedyś powspominać jej wieczór panieński. Wszystkie koleżanki są już poinformowane o wszystkich szczegółach.