Opiekuję się ludźmi z domu seniora

Instalacje elektryczne i wodno-kanalizacyjne

20 maja 2017 Usługi 0

 

Pracuję w domu dla starszych osób. Bardzo lubię swoja pracę. Uwielbiam rozmawiać ze starszymi osobami, które wiele w swoim życiu przeżyły i opowiadają bardzo ciekawe i interesujące historie. Do domu seniora trafiłam przypadkiem. Zaczynałam jako wolontariuszka i jak dowiedziałam się, że jest wolny etat zgłosiłam się do pani dyrektor.

Pracuję w domu seniora

komfortowy prywatny dom senioraPonieważ pani dyrektor mnie już znała od razu zdecydowała się mnie zatrudnić. Jestem odpowiedzialna za pomoc starszym osobom w rożnych sprawach. Zmieniam im pościel, sprzątam pokoje a także dbam o ich higienę. Nie mam problemu żeby pomagać im w innych sprawach, które są dla nich ważne. Uważam, że trzeba szanować starsze osoby bo to dzięki nim jesteśmy tacy jacy jesteśmy. Ja uwielbiałam moja babcie i ona mnie nauczyła szacunku do starszych ludzi. Komfortowy prywatny dom seniora jest chętnie wybierany przez osoby starsze. U nas można na prawdę miło spędzać czas. Każda osoba ma swój pokój, w którym czuje się dobrze. Każdy pokój ma wszystkie niezbędne rzeczy na wyposażeniu. Komfortowy prywatny dom seniora kosztuje sporo pieniędzy ale osoby, które nie mają wysokich emerytur czy rent mogą starać się o dofinansowanie na pobyt w domu seniora. Jestem zadowolona, że pani dyrektor mnie zatrudniła w domu seniora. Łączę przyjemne z pożytecznym i całkiem dobrze zarabiam. Mam spore kwalifikacje i prowadzę z osobami starszymi różne szkolenia i kursy żeby uprzyjemnić im pobyt.

Nasz dom seniora jest chyba najlepszym miejscem w naszym mieście. Mamy dużo pozytywnych opinii. Sporo osób chciałoby u nas zamieszkać jednak nie możemy zapewnić wszystkim osobom miejsca. Pani dyrektor planuje rozbudowę naszego domu seniora żeby więcej osób mogło u nas zamieszkać i miło spędzać czas wśród swoich rówieśników.