Opakowania z kartonu do wysyłki

Sprzedaż przez Internet była ostatnią rzeczą, jaka mi mogła przyjść do głowy w związku z tym, w jaki sposób planowałam zarabiać na życie. Wiedziałam tylko jedno, że praca na etacie na dłuższą metę raczej nie wchodziła w grę. Dlatego też szukałam pomysłu na własną działalność i ostatecznie wylądowałam w Internecie, gdzie połączyłam swoją pasję z działalnością gospodarczą. 

Kolorowe opakowania na zabawki

opakowania kartonowe producentOd wielu lat pasjonuje mnie tworzenie zabawek. Sama nie mam jeszcze dzieci, ale uwielbiam tworzyć pluszaki i inne zabawki dla moich siostrzeńców. Z czasem wyszło nawet tak, że dostałam sporo zamówień od znajomych. I t oni podpowiedzieli mi, że mogłabym zarabiać, poprzez sprzedawanie swoich wyrobów. Początkowo śmiałam się z tego, ale po przemyśleniu sprawy stwierdziłam, że spróbuje. Najprostszym sposobem sprzedaży jest w dzisiejszych czasach Internet. Założyłam więc własny sklep, który, o dziwo, okazał się strzałem w dziesiątkę. Zamówień, głównie na pluszaki, było tyle, że gdybym nie miała zapasów nie dałaby, rady. Potrzebowałam też ładnie wyglądających kartonów. I tu na pomoc przyszedł mi tworzący dobrej jakości opakowania kartonowe producent, którym ma swoją siedzibę niedaleko mnie. Dogadałam się co do wielkości i wyglądu opakowań. Stwierdziłam, że połączę prostotę z kolorem.  W końcu wysyłam zabawki dzieciom. Dlatego też na kartonowych opakowaniach, zamówionych przeze mnie, pojawiły się kolorowe wzory, które zachęcają do rozpakowania zawartości.

Od jakiegoś czasu prowadzę własny sklep internetowy, w którym sprzedaje tworzone przez siebie zabawki. Sprawia mi to wiele radości, ale też nie brakuje wyzwań. Jednym z nich było znalezienie wysokiej jakości opakowań do wysyłki. Na szczęście dogadałam się z lokalnym dostawcą i zabawki pakowane są do pięknie zdobionych kartonów. 

About the author: Karolina