Namawiam tatę na wytrzymałą posadzkę

Instalacje elektryczne i wodno-kanalizacyjne

23 czerwca 2017 Budownictwo 0

Tata zaoferował mi współpracę. Jest on właścicielem ogromnego przedsiębiorstwa przemysłowego i zdecydował się zrobić ze mnie swojego wspólnika. Bardzo schlebiała mi jego propozycja i cieszyłem się, że obdarzył mnie tak ogromnym zaufaniem.

Tata zgodził się, żeby zainwestować w posadzkę przemysłową

wytrzymałe posadzki przemysłoweJuż pierwszego dnia zacząłem ingerować w sprawy firmy, ponieważ uważałem to za niezbędne. Zdecydowanie przydałyby nam się jakieś bardzo wytrzymałe posadzki przemysłowe, które poradzą sobie z ogromnymi ciężarami. Kierownik hali nie zgłosił tacie, że jest z tym problem i się nie interesował. Zrobiłem obchód we wszystkich działach i spisałem sobie co należy zrobić. Wstępnie sporządziłem także kosztorys na wytrzymałe posadzki przemysłowe, żeby przedstawić tacie wszystko kompletnie. Był on akurat w swoim gabinecie to postanowiłem od razu z nim na ten temat porozmawiać. Nie było to łatwe z uwagi na fakt, że ojciec teraz szuka oszczędności, ale wiedziałem, że zainwestowanie w porządne posadzki jest niezbędne. Na spokojnie wszystko mu wyjaśniłem i nawet zadeklarowałem, że osobiście znajdę firmę, która najtaniej oferuje wytrzymałe posadzki przemysłowe i wszystkim się zajmę. Ojciec po dłuższym namyśle wyraził zgodę i dał mi wolną rękę w działaniu. Tego dnia miałem jeszcze masę innych zajęć i postanowiłem to zostawić na inny dzień. Teraz załatwienie taniej posadzki, która jest wytrzymała stanowiło dla mnie sprawę priorytetową. Znalazłem świetnego przedsiębiorcę, który zna się na tym fachu i chętnie mi pomógł.

Teraz to mamy na hali przemysłowej porządne posadzki i możemy tam trzymać ogromne ilości bardzo ciężkich maszyn czy urządzeń. Nawet jest na to gwarancja a całość nie kosztowała zbyt wiele. Tata jest ze mnie bardzo zadowolony i dumny.