Mikrodermabrazja na młodzieżowe problemy ze skórą

Instalacje elektryczne i wodno-kanalizacyjne

26 lutego 2017 Zdrowie i dieta 0

Odkąd moja córka miała problemy z młodzieńczym trądzikiem przeglądałam bardzo dużo stron internetowych na ten temat. Na kilku forach założyłam nawet konto, aby wymieniać doświadczenia z matkami. Trafiłam również na takie, gdzie raz w tygodniu na zadane pytania odpowiadał technik kosmetologii. Przygotowałam sobie zestaw najważniejszych i czekałam na ten dzień. Moja córka bardzo przeżywała to, że nieestetyczne bruzdy zdobią jej twarz.

Na problemy ze skórą – mikrodermabrazja 

mezoterapia łódźAby być dobrze przygotowaną do rozmowy dokładnie sprawdziłam typ skóry mojej córki a także wielkość i ilość wszelkich zmian na twarzy. Mój mąż twierdził, że to ona powinna się tak mocno w to zaangażować. Jednak ja wiedziałam, że jestem dla niej powierniczką tego problemu. Chciała ode mnie pomocy, bo przecież ja zapewne jako młoda dziewczyna również zmagałam się z takimi problemami. Mąż był facetem i zupełnie tego nie rozumiał. Technik kosmetolog pojawiła się na czacie punktualnie a ja wysłałam jej kilka nurtujących mnie pytań. Zbierając wszelkie dane odpowiedziała mi, że moja córka powinna udać się na zabieg mikrodermabrazji. Działa on jak odkurzacz na wszelkiego rodzaju zabrudzenia takie jak na przykład wągry. Warto również sprawdzić jakim sprzętem dysponują kolejne gabinety kosmetyczne, bowiem najskuteczniejsza jest mikrodermabrazja diamentowa. Gdy znalazłam już gabinet dysponujący wyżej wymieniona machiną zapisałam córkę na zabieg. Kosmetolog powiedziała, że twarz ma dużo zaskórników ponieważ silnie działają gruczoły łojowe.

Należało stosować kremy, maseczki oraz żele do skóry młodej tłustej. Od razu po zabiegu wybrałyśmy się do lokalnej drogerii by zakupić kosmetyki potęgujące zbawienny wpływ mikrodermabrazji. Skóra stała się oczyszczona a ja sama również zafundowałam sobie taką przyjemność. 

Sprawdź belaestetika.pl ofertę