Mam zająć się oprogramowaniem dla hotelu

Instalacje elektryczne i wodno-kanalizacyjne

22 maja 2017 Biznes i praca 0

Jestem grafikiem, ale potrafię zrobić dosłownie wszystko. Ostatnio jednak zatrudniłem się jako programista, ponieważ tym właśnie lubię się najbardziej zajmować. Zatrudnia mnie duża spółka, która jest znana na arenie międzynarodowej i ma wysoki status.

Stworzenie oprogramowania dla hoteli było dla mnie wyzwaniem

oprogramowanie dla hoteluCo jakiś czas otrzymuję różne zlecenia i tworzę różnego rodzaju programy. Kiedy szef podpisał poważny kontrakt to mi wspomniał, że czeka mnie ciężka praca i jak dam radę to zostanę sowicie nagrodzony. Z niecierpliwością czekałem na zadanie, które zamierzał mi przydzielić. W końcu się spotkaliśmy. Mam wykonać wygodne oprogramowanie dla hotelu i jest to sprawa priorytetowa. Musiałem na bok odłożyć wszystkie obowiązki i zająć się tylko tym. Szef powiedział, że dostanę wszystkie niezbędne narzędzia do pracy a oprogramowanie dla hotelu musi być gotowe na przyszły miesiąc. Dostałem bardzo mało czasu i sądziłem, że nie jest to możliwe do zrealizowania. Wiedziałem, że szef pokłada we mnie ogromne nadzieje i zdecydowałem ostro wziąć się do pracy. Czeka mnie ogromne wyzwanie, ale zrobię wszystko, żeby temu sprostać. Brakowało mi tylko pomysłu jak ma to wszystko wyglądać, ale w tym pomógł mi Karol. Jego ojciec ma hotel i dał mi mnóstwo cennych wskazówek. Dzięki temu wiedziałem jak dokładnie ma wyglądać to oprogramowanie dla hotelu i zabrałem się do pracy. Pod koniec terminu myślałem, że się nie wyrobię ale ku mojemu zdziwieniu dałem radę i byłem z siebie dumny. Zostało mi przetestowanie programu.

Poprosiłem szefa, żeby się tym zajął. Ma ocenić efekty mojej pracy i nanieść ewentualne zmiany. Jeszcze mam troszkę czasu, żeby coś zmienić w razie potrzeby. Najważniejsze, że oprogramowanie działa bardzo sprawnie i się nie zacina.