Mam zająć się oprogramowaniem dla hotelu

Jestem grafikiem, ale potrafię zrobić dosłownie wszystko. Ostatnio jednak zatrudniłem się jako programista, ponieważ tym właśnie lubię się najbardziej zajmować. Zatrudnia mnie duża spółka, która jest znana na arenie międzynarodowej i ma wysoki status.

Stworzenie oprogramowania dla hoteli było dla mnie wyzwaniem

oprogramowanie dla hoteluCo jakiś czas otrzymuję różne zlecenia i tworzę różnego rodzaju programy. Kiedy szef podpisał poważny kontrakt to mi wspomniał, że czeka mnie ciężka praca i jak dam radę to zostanę sowicie nagrodzony. Z niecierpliwością czekałem na zadanie, które zamierzał mi przydzielić. W końcu się spotkaliśmy. Mam wykonać wygodne oprogramowanie dla hotelu i jest to sprawa priorytetowa. Musiałem na bok odłożyć wszystkie obowiązki i zająć się tylko tym. Szef powiedział, że dostanę wszystkie niezbędne narzędzia do pracy a oprogramowanie dla hotelu musi być gotowe na przyszły miesiąc. Dostałem bardzo mało czasu i sądziłem, że nie jest to możliwe do zrealizowania. Wiedziałem, że szef pokłada we mnie ogromne nadzieje i zdecydowałem ostro wziąć się do pracy. Czeka mnie ogromne wyzwanie, ale zrobię wszystko, żeby temu sprostać. Brakowało mi tylko pomysłu jak ma to wszystko wyglądać, ale w tym pomógł mi Karol. Jego ojciec ma hotel i dał mi mnóstwo cennych wskazówek. Dzięki temu wiedziałem jak dokładnie ma wyglądać to oprogramowanie dla hotelu i zabrałem się do pracy. Pod koniec terminu myślałem, że się nie wyrobię ale ku mojemu zdziwieniu dałem radę i byłem z siebie dumny. Zostało mi przetestowanie programu.

Poprosiłem szefa, żeby się tym zajął. Ma ocenić efekty mojej pracy i nanieść ewentualne zmiany. Jeszcze mam troszkę czasu, żeby coś zmienić w razie potrzeby. Najważniejsze, że oprogramowanie działa bardzo sprawnie i się nie zacina.

About the author: Władysław Mrowiec