Makijaż permanentny brwi

Trwały makijaż jest bardzo wygodnym rozwiązaniem, bo wygląda jak naturalny i nie trzeba go każdego dnia poprawiać, ani wykonywać od nowa. Technika jego wykonania jest podobna do tatuowania i wykonuje się go pod miejscowym znieczuleniem.

Co nam daje wykonanie makijażu permanentnego?

makijaż permanentny brwi warszawaJeżeli nie mamy czasu na codzienne wykonywanie makijażu i szukamy trwałego i praktycznego rozwiązania, to taki makijaż jest dla nas idealny. Jest to zabieg, który wykonuje się w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych, lub salonach urody. Jego wykonanie trwa około trzydzieści minut i przebiega pod miejscowym znieczuleniem. Przy pomocy specjalnej maszynki z igłą, pod skórę wprowadzany jest barwniki w kolorze podobnym do naszej skóry i możemy tą metodą uwidocznić małe usta, podkreślić linię brwi, wydobyć głębię koloru oczu, dzięki podkreśleniu ich oprawy. Kobiety o rzadkich, lub jasnych brwiach wykonują makijaż permanentny brwi, żeby nie musieć każdego dnia domalowywać je brązową kredką, która się po pewnym czasie może rozmazać. Jeżeli się zdecydujemy na makijaż permanentny brwi Warszawa będzie miastem, w którym znajdziemy najwięcej salonów, świadczących takie usługi. Wykonanie makijażu trwa kilkadziesiąt minut, a jego usunięciu zaledwie parę minut. Rzadkie brwi wymagają małej korekty, gdyż mogą nie pasować do naszej twarzy. Jeżeli je delikatnie podkreślimy, to zyska na tym, cała nasza twarz. Dzięki kremowi znieczulającemu, praktycznie nie odczuwamy żadnego dyskomfortu podczas wykonywania makijażu.

Po wykonanym zabiegu nie można eksponować twarzy na słońcu i również trzeba zrezygnować na parę dni z korzystania z siłowni, basenu, czy solarium. W ciągu paru, lub parunastu dni skóra się regeneruje, a powstałe strupki same odpadną. Nie wolno ich rozdrapywać, bo grozi to powstaniem blizn.

About the author: Łukasz