Kolorowa dresówka i szeroki wybór

Jakiś czas temu postanowiłam, że warto kupić mojemu synkowi jakiś ciekawy dres. Chłopak spędzał sporo czasu na dworze i uwielbiał sport. Niestety w sklepach nie mogłam znaleźć dla niego nic wytrwałego. Na dodatek każdy sportowy strój nie wyglądał za ciekawie i był nie atrakcyjny.

Kupiłam korzystnie materiał na strój dla syna 

wzorzysta dresówka pętelkaPewnego dnia podczas kolacji dla całej mojej rodziny zauważyłam, że dziecko mojego brata ma piękny dres. Okazało się, że krawcowa w naszej okolicy szyje coś podobnego. Uznałam, że warto zainwestować w takie rozwiązanie i już po kilku dniach trafiłam do niej na wizytę. Tam dokonano wszelkich pomiarów. Byłam z tego zadowolona, ponieważ mój syn w końcu miał mieć porządne ubrania na miarę. To było ważne, ponieważ rozmiary w dzisiejszych czasach bywały na prawdę różne i trzeba było je jakoś odpowiednio dostosować. Będąc u krawcowej powiedziała mi, że potrzebna będzie wzorzysta dresówka pętelka. W dodatku podała namiary hurtowni i zaproponowała abym sama udała się po materiał. To było dla mnie idealne wyjście, ponieważ miałam szansę zdecydować o kolorach ubrania mojego syna. Będąc w hurtowni zauważyłam, że dresówka jest bardzo barwna i można ją kupić w świetnych kolorach. Wiedziałam, że nie popełniam błędu dając zlecenie wybranej przeze mnie krawcowej. Materiał kupiłam bardzo tanio i byłam zaskoczona jego ceną. Całość nie miała wyjść aż tak drogo, ponieważ krawcowa nie liczyła sobie grubych kwot za wykonanie szycia. Gdy dostarczyłam jej tkaninę na efekt końcowy musiałam poczekać kilka dni roboczych.

Nie był to długi okres oczekiwań. Czekała nas jeszcze jedna końcowa przymiarka aby zrobić ewentualne poprawki. Na szczęście wcale nie było ich dużo, a mój syn mógł cieszyć się świetnym dresem i uprawiać w nim sport. Na dodatek kolor materiału bardzo przypadł mu do gustu. 

About the author: Celina Sitkiewicz