Jak wybrać zespół na wesele?

Instalacje elektryczne i wodno-kanalizacyjne

11 maja 2017 Wesela 0

 

Wesele to najważniejsza impreza w życiu każdej pary. Oczywiście Państwo Młodzi zawsze chcieliby, aby zabawa była jak najlepsza – zarówno dla nich, jak i dla wszystkich gości. Tutaj wiele zależy nie tylko od sali czy jedzenia, ale i od muzyki. 

Zespół na wesele – ważna decyzja

zespół na wesele bydgoszczZanim zaczniemy szuka zespołu, najpierw warto zastanowić się, czy chcemy aby na przykład aby grał on konkretny gatunek muzyczny? Większość par wybiera zespół coverowy, chcąc aby grał on największe przeboje muzyczne – z każdego gatunku. Jednak warto upewnić się, że przed zabawą zespół prześlę nam listę wykonywanych przez siebie piosenek. Mamy prawo część z nich skreślić i dopisać trochę swoich. Dzięki temu będziemy mieli pewność, że zespół zagra tylko to, co chcemy. Większość zespołów prowadzi również zabawę – najczęściej konferansjerem jest wokalista. Jemu także warto udzielić wskazówek, co może mówić, a jakich tematów unikać. Trzeba mu także podać, jaką piosenkę ma zaśpiewać do pierwszego tańca i jaką zadedykować rodzicom. Zespół najczęściej prowadzi także oczepiny oraz zabawy oczepinowe – tutaj również warto sprawdzić, co dany zespół proponuje, jakie zabawy prowadzi. Pamiętajmy, ze najtaniej będzie, jeśli zespół będzie lokalny, jeśli wynajmujemy zespół na wesele bydgoszcz zaś jest miejscem w którym zabawa ma się odbyć – zespół powinien być z okolic. Ograniczy to koszty dojazdu.

Wynajem dobrego zespołu na wesele jest nie lada sztuką. Musimy znaleźć taki, który będzie grał tak, aby wszyscy goście dobrze się bawili, Para Moda była zadowolona, a zabawy oczepinowe wesołe. Dlatego warto poświęcić trochę czasu na poszukiwania idealnego zespołu. Pamiętajmy również, aby zająć się tym odpowiednio wcześnie, gdyż wszystkie dobre zespoły często mają terminy zajęte na kilka lat w przód. 

Materiały w oparciu o stronę: http://glambeat.pl