Dobre patelnie Gerlach

Nie każdy umie smacznie gotować, bo to ciężka sztuka. Na kursach gotowanie jest coraz więcej zainteresowanych, którzy chcą się nauczyć gotować i wiedzieć w czym dane potrawy przygotowywać. Są naczynia kuchenne, które musi mieć każdy.

Wygląd patelni firmy Gerlach

patelnie gerlachJeżeli lubimy jeść kotleta schabowego, to z pewnością mamy już na niego własny sposób przyrządzania. Szefowie kuchni doradzają, aby smażyć go na głębokim tłuszczu na patelni. Aby tak robić, trzeba mieć dobrą patelnię, która szybko się nagrzewa i na długo zachowuje uzyskaną temperaturę. Jedne z najlepszych są patelnie Gerlach, które stosują najlepsi kucharze, a przecież oni na gotowaniu znają się najlepiej. W sklepach z wyposażeniem kuchni, znajdziemy patelnie stalowe o grubym dnie, ceramiczne z charakterystyczną białą powłoką, albo teflonowe. Dobra patelnia przede wszystkim nie będzie powodować przywierania potraw do dna naczynia, bo nikt nie lubi skrobać jej po przyrządzonej potrawie. W modelach z firmy Gerlach znajdują się wygodne w trzymaniu uchwyty, które się nie nagrzewają, wiec nie musimy używać rękawic kuchennych do przenoszenia patelni. Każda posiada dopasowaną pokrywkę, która jest konieczna przy duszeniu, czy smażeniu na głębokim oleju. Wśród patelni stalowych, dostępne są modele o różnej wysokości brzegów. Najwyższe mają po dziesięć centymetrów i doskonale się nadają na długie duszenie mięs. Znajdziemy także patelnie przeznaczone do smażenia naleśników, które wyróżniają się wysokością boków mających zaledwie półtora centymetra.

Wybór patelni jest bardzo duży, a każda ma inne przeznaczenie i sprawdza się w odmiennych warunkach. Wszystkie garnki i naczynia Gerlach posiadają długą gwarancję producenta. Najtaniej je kupimy w sklepach internetowych współpracujących z tą marką.

About the author: Sebastian