meble drewniane do salonu

Czy warto wybrać meble drewniane do salonu?

Mówi się, że kuchnia jest sercem domu. Ja jednak uważam inaczej, dla mnie centralnym miejscem i głównym pomieszczeniem jest salon. To tutaj podejmujemy swoich gości i urządzamy małe przyjęcia.

Meble do salonu dobrej jakości

meble drewniane do salonuTo pokój reprezentacyjny taki, który odwiedzany jest przez największą liczbę osób warto, więc zadbać o jego wystrój. Przygotowałam dla was dwie aranżacje wnętrza. Pierwszą z nich te bardziej oszczędną, surową, nowoczesną, przedstawię wam jutro. Dzisiaj jednak chciałabym wam zaprezentować coś absolutnie wyjątkowego meble, które zrobią wrażenie na absolutnie każdym waszym gościu. Dzisiaj postawimy na przepych i elegancje. Odwiedziłam niedawno miasto Warszawa i tam w jednym ze sklepików, gdzieś w bocznych uliczkach, dostrzegłam chyba najpiękniejszą komodę, jaką w życiu widziałam, wyglądała jak staroć, ale była absolutnie nowa, bardzo szlachetna. Ciemno brązowa, lite drewno, ciężkie klamki, swoim klimatem przywodziła mi na myśl baśnie tysiąca i jednej nocy. To właśnie ta komoda stała się dla mnie inspiracją dla stworzenia dla was dzisiejszej aranżacji. Uwierzcie mi, że kupując atrakcyjne meble drewniane do salonu dokonujecie trafnej inwestycji. Atmosfera, która ma panować w zaaranżowanej przeze mnie przestrzeni ma kojarzyć się nam z przygodą, ale jednocześnie i ciepłem domowym. Dlatego też wybrałam dwa modele, pozornie podobnych do siebie mebli, pierwsze z nich to meble indyjskie w jaśniejszym odcieniu. Nie lubię, kiedy we wnętrzu ustawiamy meble z kompletu.

Zaszalejcie trochę, pomieszajcie style i zabawcie się formą. Ja w dołączyłam do indyjskich, meble kolonialne, ciemniejsze, cięższe. Pokój wygląda trochę jak kajuta kapitana na statku poszukiwacza skarbów. Na ścianie powiesiłam również stare mapy w pięknych ramach. Z resztą sami oceńcie efekt!

About the author: Bartosz Korniluk