Czy warto kupić Level R7 od Krossa?

Trzeba przyznać, że firma Kross potrafi zaskoczyć. Jej linia Level to zdecydowanie jedne z najbardziej popularnych rowerów górskich w naszym kraju. Nie jest to przypadek, ponieważ reprezentują one najlepszy stosunek jakości do ceny. Nie inaczej jest w przypadku R7. 

Profesjonalny Level R7 od Krossa

kross level r7Ten Level to absolutnie topowy, profesjonalny model. Znajdziemy w nim hydroformowaną, ultralekką ramę, wykonana ze specjalnego stopu aluminium. Jeśli chodzi o jego napęd napęd, mamy tu do czynienia z nowatorskim rozwiązanie, w postaci przerzutki, która zapewni nam jedenaście idealnych przełożeń. Powietrzny amortyzator o wysokim skoku zapewni komfort bez względu na rodzaj terenu. Kross Level R7 to propozycja dla wymagających rowerzystów, którym nie wystarczają rowery górskie w standardowych wersjach. W porównaniu do nich, R7 jest rowerem z niemal innej czasoprzestrzeni. Zastosowane w nim rozwiązania oraz bogaty, markowy osprzęt czynią go jednym z najlepszych na rynku. W dodatku, w porównaniu z konkurencją, jego cena jest bardzo atrakcyjna i wysuwa się na pierwszy plan. Jego koszt to nieco ponad trzy tysiące złotych, z naciskiem na „nieco”, ponieważ to tylko sto złotych więcej. Oczywiście jeśli chcemy nabyć go w cenie znacznie bardziej atrakcyjnej, możemy zaczekać do wyprzedaży. Jednakże sezon już tuż, tuż, a do jesieni trochę jeszcze zostało. Level R7 możemy zamówić w sklepie internetowym producenta lub u jego partnerów i dystrybutorów. Warto też pamiętać o zakupie kasku, który jest nieodzowny.

Gdy szukamy roweru górskiego, który nada się do startu w maratonach MTB, R7 jest tym, który sprawdzi się idealnie. Zwłaszcza dla zawodników, dla których są to pierwsze starty. To rower, który pozwoli nam rywalizować z innymi, jak równy z równym.

About the author: Adrian Kropidłowski