Catering dietetyczny z Warszawy pomógł mi osiągnąć cel

Instalacje elektryczne i wodno-kanalizacyjne

24 czerwca 2017 Usługi 0

Od pewnego czasu zaczęłam zauważać, że niekoniecznie dobrze czuję się w swoim ciele. Nie da się ukryć, że to najgorszy wniosek do jakiego można dojść. Wzięło się to u mnie z tego, że faktycznie w ostatnim czasie przytyłam sporo kilogramów.  To chyba przez zajadanie stresu. Jedno wiedziałam na pewno, chciałam się wziąć a swoją figurę i wrócić do prawidłowej wagi.

Smacznie, zdrowo, kolorowo – catering dietetyczny

smaczny catering dietetyczny z WarszawyNie wiedziałam też od czego zacząć, ale na pewno musiałam zacząć od już, a nie odkładać wiecznie na później i mówić sobie „od jutra”. Dlatego właśnie wypisałam sobie na kartce pierwszy lepszy numer do warszawskiego dietetyka. Nie było takie trudno zadzwonić i umówić się na spotkanie, dodam, że następnego dnia. Spotkanie zaczęło się od wykonaniu mi kilku badań i określeniu stopnia nadwagi i jej rodzaju. Później poszło szybko. Dietetyk powiedział, że smaczny catering dietetyczny z Warszawy to rzeczywiście w mojej sytuacji rodzinnej i zawodowej najlepsze rozwiązanie. Pomyślałam, dlaczego nie. Oczywiście dietetyk ułożył dla mnie dietę i zapisał wszystkie najważniejsze zasady żywienia, których bezwzględnie musiałam przestrzegać. Zamówienie na catering zostało wysłane. Za trzy dni, czyli w poniedziałek miały przyjechać do mnie pierwsze dietetyczne posiłki. Nie mogłam się tak naprawdę doczekać. Jednak musiałam zmobilizować moją rodzinę, że będą sobie musieli sami przygotowywać posiłki. W końcu jak ja miałam to robić bez próbowania i obchodząc się ze smakiem? Okazało się, że dla nich to jest oczywiste i kibicują mi z całego serca. Jak mi ulżyło?

Teraz już wiedziałam, że utrata kilogramów przyjdzie mi z wielką przyjemnością. Nie dosyć, że mam tak ogromne wsparcie w rodzinie to jeszcze z tego co widziałam w moim menu, posiłki będą niezwykle ciekawe i smaczne. Poniedziałek zbliżał się wielkimi krokami, a ja robiłam pierwszy krok ku siłowni!